Downside Z Fizyka!!
Downside Z Fizyka!!

Downside Z Fizyka!!

W nowej odsłonie perypetii pluszaka i jego kumpla Johna (Mark Wahlberg), Ted bierze ślub z Tami-Lynn i planuje rodzinę. Potrzebne mu jednak ludzkie nasienie. Miś ma kilka niecodziennych pomysłów.

W Chicago w Downtown masz przy ulicy Jackson Street numeru nie pamietam. Blisko od kolejki mowia tam po Polsku rowniez wszystko sie dowiesz. Polecam osobiste informacie razem z dziewczyna. Tam nie strzelaja do Polakow nawet nielegalnych. Ale musisz byc przed 5-6 rano bo od 5 rano juz ustawia sie kolejka. Potem chodzi facet i wrecza numerki. Czasami kolejka ciagnie sie kilometr i brakuje numerkow juz na ten dzien.

Z drugiej strony, powracanie do USA raz na 6 miesięcy, na zaledwie kilka dni, po to by nie utracić zielonej karty nie zawsze będzie skutkować. Jeśli pracownik biura imigracyjnego zauważy, że osoba taka podróżuje tam i z powrotem często, ale w większości przebywa za granicą, za granicą płaci podatki i posiada majątek, to jest to powód do rozpoczęcia procedury odebrania statusu rezydenta.

Po wielkim sukcesie kasowym pierwszej części, niegrzeczny miś Ted powraca. Producenci obrazu obiecują, że historia będzie jeszcze bardziej szalona i zabawna, a u boku Johna Bennetta (Mark Wahlberg) pojawi się nowa kobieta (Amanda Seyfried). Do obsady dołączyli Liam Neeson i Morgan Freeman. Film zarekomendować można poprzez polubienie strony w serwisie Fb lub wysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Newlywed couple ted 2 online cały film po polsku lektor pl and Tami-Lynn wish to have a baby, however in order to qualify to be a guardian, Ted must show he is an individual in a courtroom of law. Should you preferred the original Ted, Seth MacFarlane's 2012 shock smash a few pot-smoking, potty-mouthed teddy bear, then you will most likely like Ted 2. It's essentially the very same movie, and extra - and fewer. This film lost me when it started comparing the plight of a fictional teddy bear to that of the slaves. Umm...no.